Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

J.K.S

To je důvod, proč je nevolím

Politika je uměním možného, je nutno hledat spojence a domlouvat se i s protivníkem, pokud jde o něco důležitého. Jak mohu věřit, že je někdo schopen prosadit své cíle,  když není schopen nacházet spojence? Rétorika je zajímavá disciplína, ale já očekávám skutky. To je problém mnoha malých stran. Založil je někdo, kdo se ve velké straně cítil nepochopen nebo se mu nedařilo vyšplhat dost vysoko. Zřídka to je kvůli silným názorovým rozporům. Po odchodu pana Tošenovského to u nás ve městě a kraji jde od pěti k nule :-(

0/0
3.10.2012 11:50

jirka1965

Pane Hamerský,

bydlím ve středočeském kraji  a považuji vás za velmi inteligentního člověka, který dokonce ví, jaké má kraj poslání, co může a neůže dělat krajské zastupitelstvo.  Jenže volit vás nebudu. Vy tvrdíte něco o spolupráci, ale jste jedna z 21 volebních stran (což považuji za šílené číslo), navíc jste zcela bez šancí. Já budu volit ty, kteří se skutečně spojili a utvořili jakousi koalici, navíc mají politické zkušenosti. To mi u mnohých uskupení velmi chybí. Budu volit koalici KDU ČSL, SNK ED a nezávislí kandidáti, protože ti o nějakém domlouvání nekecají, ale jednají. Jan tak mimochodem - uvedl jste, že KDU ČSL půjde s každým, jenže nemáte pravdu. Nový předseda KDU ČSL trošku změnil pravidla a uvedl, že KDU ČSL nikdy nepůjde do koalice, která se bude opírat o hlasy komunistů(z čehož ve stč. kraji vyplývá, že nepůjde ani s ČSSD). No a SNK ED? To jsou starostové, místostarostové, zastupitelé, v minulosti měli i krajské zastupitele, senátory, europoslance - tak do toho jdu.

0/0
3.10.2012 11:21

Karl Novak

Re: Pane Hamerský,

To je velice špatné rozhodnutí, KDU i SNK jsou recykláti.

Nic nového nepřinesou.

Jsou to členové státostrany ODSČSSDTOP09SZVVKDUSNKDEU.

0/0
3.10.2012 11:53

jirka1965

Re: Pane Hamerský,

To je váš čistě subjektivní dojem. Myslím si, že byste mi neměl kecat do toho, jestli je moje rozhodnutí špatné nebo dobré. Já ho považuji za správné a takto jsem to i podal. Podle vašeho příspěvku soudím, že budete volit nějakou pidistranu, což já považuji za špatné řešení od vás - prostě zbytečná ztráta hlasu. A o těch recyklátech? Ani netušíte, jak je to doopravdy, ale omlouvá vás, že zdaleka nejste sám.

0/0
3.10.2012 12:27

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz